Nagrade Esports 2020: Svi pobjednici i nominirani

Nagrade Esports vraćaju se za 2020. Stotine industrijskih teškaša nominirano je za nagrade, a iako ove godine nema osobne pompe, još uvijek će biti obilje proslava. Evo svega što trebate znati.

Od 2015. dodjela nagrada Esports & ldquo; posvećena je prikazivanju vrhunskih performansi i inovacija, između ostalog, igrača, timova, medija, dobavljača hardvera, igara, događaja i ličnosti na sceni. & Rdquo;



Nagrade Esports dodjele su vrijeme industriji da proslavi uspjehe godine. Iako u 2020. godini nije bilo previše na putu međunarodnoj konkurenciji ili ogromnim LAN-ovima, još uvijek ima puno dobrih stvari na koje se možete osvrnuti.

Nagrade u industriji ove se godine održavaju na mreži zbog globalne zdravstvene krize, ali to nije zaustavilo pompe. Obavezno se pridržavajte SportsBara jer ćemo vas uživo voditi kroz dvodnevnu nagradu.

Pobjednici i nominirani za Esports Awards 2020

Serije sadržaja za Esports godine (Pobjednik: Podslušani podcast)



  • TSM Legende
  • Glasovne komunikacije G2
  • Lov (čikaški lovci)
  • Pljačka (100 lopova)
  • Ekipa (tekućina u ekipi)
  • Priča o (Score Esports)
  • Kroz dim (složenost)
  • Podcast prisluškivanja - pobjednik

Esports dobavljač hardvera godine (pobjednik: Elgato)



  • Razer
  • AMD
  • Logitech
  • Intel
  • Nvidia
  • HyperX
  • Corsair
  • Asus ROG
  • Alienware
  • Scuf igre
  • Elgato - Pobjednik
  • Respawn

Esportsov komercijalni partner godine (pobjednik: Logitech)



  • Intel
  • Crveni bik
  • Logitech - pobjednik
  • BMW-a
  • Državno poljoprivredno gospodarstvo
  • MasterCard
  • Nike
  • Louis Vuitton
  • Gorivo za divljač Mountain Mountain

Životno djelo u Esportu

  • Daigo Umehara
  • Craig & lsquo; Torbull & rsquo; Levine
  • Richard Lewis
  • Michael Sepso
  • Lim & lsquo; Boxer & rsquo; Yo-hwan
  • Johnathan & lsquo; FATAL1TY & rsquo; Wendel

Trener godine u esportu (pobjednik: Heen)



  • Wilton & lsquo; zews & rsquo; Prado
  • Raymond & lsquo; Rambo & rsquo; Lussier
  • Tobias & lsquo; vuk b & rsquo; Herberhold
  • Fabian & lsquo; GrabbZ & rsquo; Lohmann
  • Parkiraj & lsquo; Crusty & rsquo; Dae-hee
  • Lee & lsquo; Zefa & rsquo; Jae-min
  • Lee & lsquo; Heen & rsquo; Seung-gon - Pobjednik
  • Robert & lsquo; Chrome & rsquo; Gomez
  • Luo & lsquo; BSYY & rsquo; Sheng
  • Justin & lsquo; Lycan & rsquo; Woods

Esports videograf godine (pobjednik: Logan Dodson)



  • Sean Do
  • Logan Dodson - Pobjednik
  • Charles Dalton
  • Pete nguyen
  • Cassidy Sanders
  • Kučka andersen
  • Julian Ramirez
  • Tuomo Vakeva
  • Esteban Martinez
  • Caroline Parker-Stark

Esports fotograf godine (pobjednik: Rich Lock)



  • Bogata brava - pobjednik
  • Michal Konkol
  • Eric Ananmalay
  • Peter Chau
  • Logan Dodson
  • Helena Kristiansson
  • Kyle Miller
  • Nuno Miranda
  • Stephanie Lindgren
  • Katy Eyre
  • Chris Ott
  • Radoslaw Makuch

Esports analitičar godine (pobjednik: Spunj)



  • Čad & lsquo; SPUNJ & rsquo; Burchill - Pobjednik
  • Nick & lsquo; LS & rsquo; de Cesare
  • Indiana & lsquo; Žaba & rsquo; Crno
  • Ivan & lsquo; Magla & rsquo; loucas
  • Anthony & lsquo; Bezimeni & rsquo; Wheeler
  • Lee & lsquo; Vuk & rsquo; Jae-wan
  • Jacob & lsquo; Pimp & rsquo; Winneche
  • Loviel & lsquo; Velly & rsquo; Cardwell
  • Jonathan & lsquo; Pojačaj & rsquo; Larsson

Nagrada Esports Collegiate (dobitnik: Rashad Appleton)



  • ROĐEN
  • NUEL
  • Fakultet Carball
  • Kevin & lsquo; Kebunbun & rsquo; Hoang
  • Tespa
  • Tyrelle & lsquo; TyBuu & rsquo; Appleton - Pobjednik
  • Sveučilište Maryville
  • UC Irvine
  • Sveučilište Full Sail

Esports Content Creator godine (pobjednik: UpUpDownDown)



  • Ashley Kang
  • Sportski razgovor
  • Pljesniv
  • Hector & lsquo; H3CZ & rsquo; Rodriguez
  • Matthew & lsquo; Nadeshot & rsquo; Živica
  • UpUpDownDown - pobjednik

Esports osobnost godine (pobjednik: Ocelote)



  • Carlos & lsquo; Ocelote & rsquo; Rodriguez Santiago - pobjednik
  • Alex & lsquo; Goldenboy & rsquo; Mendez
  • Matthew & lsquo; Nadeshot & rsquo; Živica
  • Eefje & lsquo; Sjokz & rsquo; depoortere
  • Benjamin & lsquo; DrLupo & rsquo; Vuk
  • Lee & lsquo; Faker & rsquo; Sang-hyeok
  • Hector & lsquo; H3CZ & rsquo; Rodriguez
  • Indiana & lsquo; Žaba & rsquo; Crno
  • Gabriel & lsquo; FalleN & rsquo; Toledo

Esports izdavač godine (pobjednik: Riot Games)



  • Riot igre - pobjednik
  • Ventil
  • ONA
  • Ubisoft
  • Epske igre
  • PUBG Corp
  • Psyonix
  • 2K
  • Superćelija
  • Tencent
  • Activision Blizzard

Esports mobilna igra godine (pobjednik: Free Fire BR)



  • PUBG Mobile
  • Clash Royale
  • Sukob klanova
  • Free Fire - Winner
  • CoD Mobile
  • Arena hrabrosti
  • Brawl Stars
  • Mobilne legende

Esports PC novak godine (Keria)



  • Jay & lsquo; Sinatraa & rsquo; Pobijedio
  • Ryu & lsquo; Keria & rsquo; Min-seok - Pobjednik
  • Alice & lsquo; Fultz & rsquo; Fultz
  • Mingyi & lsquo; Spica & rsquo; Lu
  • Matthew & lsquo; Wardell & rsquo; Yu
  • Edward & lsquo; Taktički & rsquo; ra

Esports igra godine (pobjednik: League of Legends)



  • League of Legends - Pobjednik
  • CS: GO
  • Fortnite
  • Dota 2
  • F1 2019
  • Duga šest: Opsada
  • Raketna liga
  • Vrednovanje
  • Call of Duty: Modern Warfare

Sportska igra godine (Pobjednik: XANTARES)



  • Ludvig & lsquo; Brollan & rsquo; Brolin
  • Luke & lsquo; Kendrew & rsquo; Kendrew
  • Justin & lsquo; jstn. & Rsquo; Morales
  • Ismailcan & lsquo; RUČKOVI & rsquo; Dortkardes - Pobjednik
  • Troy & lsquo; Kanađanin & rsquo; Jaroslawski
  • Jacob & lsquo; JKnaps & rsquo; Knapman
  • Gabriel & lsquo; FalleN & rsquo; Toledo
  • Helij & lsquo; broky & rsquo; Saukants
  • Mathieu & lsquo; ZyWoo & rsquo; Herbaut
  • Paul & lsquo; Hyper & rsquo; Kontopanagiotis
  • Jason & lsquo; Beaulo & rsquo; Truo
  • G2 Esports (Liga legendi)

Web stranica godine o pokrivanju Esporta (pobjednik: Esports Observer)



  • ESPN
  • Dexter
  • Sportski promatrač - pobjednik
  • Liquipedia
  • HLTV
  • Rezultat Esports
  • Inven Global
  • Sports Insider

Igrač godine Esports Console (pobjednik: Shotzzy)



  • James & lsquo; Clayster & rsquo; Eubanks
  • Anthony & lsquo; Shotzzy & rsquo; Cuevas-Castro - Pobjednik
  • Donovan & lsquo; Tekkz & rsquo; Lov
  • Ian & lsquo; Crimsix & rsquo; Nosač
  • Caden & lsquo; Sypical & rsquo; Pelegrin
  • Jacob & lsquo; JKnaps & rsquo; Knapman
  • Victor & lsquo; Vilinski vrh & rsquo; Loket
  • Mossad & lsquo; Msdossary & rsquo; Aldossary

Rookie godine u Esports Console (pobjednik: Shotzzy)



  • Anthony & lsquo; Shotzzy & rsquo; Cuevas-Castro
  • Jason & lsquo; Firstkiller & rsquo; Koral
  • Henrique & lsquo; Zezinho & rsquo; Lempke
  • Indervir & lsquo; iLLeY & rsquo; Dhaliwal
  • Joris & lsquo; Joreuz & rsquo; Robben
  • Joseph & lsquo; Owakening & rsquo; Conley

Esportsov tim godine (pobjednik: LEC)



  • 100 Lopovi
  • G2 Sport
  • 1UP studija
  • Složenost
  • NRG
  • Klan FaZe
  • Oblak 9
  • LEC - Pobjednik
  • EUnited

Novinarka godine u Esportu (pobjednica: Emily Rand)



  • Ashley Kang
  • Jarek & lsquo; DeKay & rsquo; Lewis
  • Richard Lewis
  • Emily Rand - pobjednica
  • Adam Fitch
  • Duncan & lsquo; Thorin & rsquo; Štitovi
  • Jacob Wolf
  • Tyler Erzberger

Esports Caster godine - boja (pobjednik: KiXSTAr)



  • Joe & lsquo; Merk & rsquo; de Luca
  • Indiana & lsquo; Žaba & rsquo; Crno
  • Andy & lsquo; Vedius & rsquo; Dan
  • Nick & lsquo; LS & rsquo; de Cesare
  • Jason & lsquo; moses & rsquo; O & rsquo; Toole
  • Mohan & lsquo; pere & rsquo; Govindasamy
  • Thomas & lsquo; Chance & rsquo; Ashworth
  • Michael & lsquo; KiXSTAr & rsquo; Stockley - Pobjednik
  • Ivan & lsquo; Magla & rsquo; loucas
  • Henry & lsquo; HenryG & rsquo; Greer

Esports Caster of the Year - Play by Play (Pobjednik: CaptainFlowers)



  • Mitch & lsquo; Uber & rsquo; Leslie
  • Clint & lsquo; Maven & rsquo; Evans
  • Clayton & lsquo; CaptainFlowers & rsquo; Raines - Pobjednik
  • Trevor & lsquo; Quickshot & rsquo; Henry
  • Daniel & lsquo; Drakos & rsquo; Drakos
  • Ibai & lsquo; Ibai & rsquo; Ravnice
  • Ostalo & lsquo; Ostalo & rsquo; Cvijet
  • Auguste & lsquo; Semmler & rsquo; Massonnat
  • Owen & lsquo; ODPixel & rsquo; Davies

Esport podrška agencija godine (pobjednik: CSA)



  • ESG zakon
  • Hitmarker Jobs
  • Mob iz priče
  • Sportski motor
  • Krunice od papira
  • Agencija Prodigy
  • Agencija za odabir likova - pobjednik

Esports kreativni tim godine (pobjednik: Paper Crowns)



  • Popcorp
  • AoE kreativni
  • Damian Estrada
  • Krunice od papira - pobjednik
  • Euller Araujo
  • Hugo bonnamy
  • Gregory & lsquo; SesoHQ & rsquo; Ortiz
  • Roma Bib
  • Vizualni prikaz Impulse

Esports mobilni igrač godine (pobjednik: Zuxxy)



  • Peng & lsquo; Fly & rsquo; Yunfei
  • Napravljen Bagas & lsquo; Luxxy & rsquo; Prabaswara
  • Bruno & lsquo; Nobru & rsquo; Ide
  • Naman & lsquo; MortaL & rsquo; Sandeep Mathur
  • Napravljen Bagas & lsquo; Zuxxy & rsquo; Pramudita - Pobjednik
  • Luka & lsquo; iFerg & rsquo; Fergie
  • Frank & lsquo; Kirurški goblin & rsquo; Oskam

Esports PC Player of the Year (Pobjednik: Nisha)



  • Mathieu & lsquo; ZyWoo & rsquo; Herbaut
  • Zhou & lsquo; Knight & rsquo; Ding
  • Rasmus & lsquo; Kape & rsquo; Winther
  • Kwon & lsquo; Napadač & rsquo; Nam-joo
  • Nathaniel & lsquo; Rampy & rsquo; Duvall
  • Lasse Aukusti & lsquo; Matumbaman & rsquo; Urpalainen
  • Michal & lsquo; Nisha & rsquo; Jankowski - Pobjednik
  • Kyle & lsquo; Bugha & rsquo; Giersdorf
  • David donizza
  • Jay & lsquo; Sinatraa & rsquo; Pobijedio
  • Troy & lsquo; Kanađanin & rsquo; Jaroslawski
  • Benjy & lsquo; Benjyfishy & rsquo; Riba

Esports organizacija godine (pobjednik: G2 Esports)



  • G2 Sport
  • NRG
  • Team Liquid
  • Zavist
  • Oblak 9
  • Svemirska postaja
  • 100 Lopovi
  • TSM

Streamer godine (pobjednik: Ibai)



  • Benjamin & lsquo; DrLupo & rsquo; Vuk
  • Imane & lsquo; Pokimane & rsquo; Godine
  • Tim & lsquo; Timthetatman & rsquo; Betar
  • Nick & lsquo; NICKMERCS & rsquo; Kolcheff
  • Jaryd & lsquo; Summit1g & rsquo; Lazar
  • Aleksandar & lsquo; Gali & rsquo; Borba
  • Felix & lsquo; xQc & rsquo; Polirati
  • Ibai & lsquo; Ibai & rsquo; Ravnice - pobjednik
  • Jack & lsquo; CouRage & rsquo; Dunlop
  • Naman & lsquo; MortaL & rsquo; Sandeep Mathur
  • & Lsquo; Swagg & rsquo;
  • & Lsquo; Asmongold & rsquo;

Domaćin godine u esportu (pobjednik: Sjokz)



  • Ana Xisde
  • Chris & lsquo; Puckett & rsquo; Puckett
  • Eefje & lsquo; Sjokz & rsquo; Depoortere - pobjednik
  • Alex & lsquo; Stroj & rsquo; Richardson
  • Frankie Ward
  • Lottie iz Praga
  • Jorien & lsquo; Sheever & rsquo; Van der Heijden
  • Soe & lsquo; Soembie & rsquo; Gschwind
  • James & lsquo; Dash & rsquo; Patterson
  • Alex & lsquo; Goldenboy & rsquo; Mendez

Esports tim godine (pobjednik: Team Secret)



  • Najbolji esports (League of Legends)
  • Šangajski zmajevi (Overwatch)
  • Vitalnost tima (CS: GO)
  • Timska tajna (Dota 2) - pobjednik
  • DAMWON Gaming (Liga legendi)
  • Carstvo Dallas (Call of Duty)
  • G2 Esports (Liga legendi)
  • Spacestation Gaming (Rainbow Six: Opsada)
  • Šok u San Franciscu (Overwatch)
  • Spacestation Gaming (Rocket League)